Opleiding 4: Lean Champion

Aanbod

Het Lean Champion programma is bestemd voor iedereen die in de voorbije jaren de 4-daagse opleiding ‘Lean Expert in Zorg en Welzijn’ volgde, of een Black Belt certificaat bezit en geslaagd is voor de kennistest.

Na het volgen van de Lean opleiding ben je deze nu met vol enthousiasme aan het toepassen of uitrollen in de praktijk. Echter, de kans dat je zo nu en dan eens tegen iets aanloopt is reëel. Mogelijks heb je een bepaalde tool toch nog niet helemaal onder de knie of is het proces toch net dat tikkeltje complexer dan verwacht of gehoopt.

Om op al deze én andere vragen een sluitend antwoord te bieden heeft Zorgondersteuning vzw voor u een uniek en interactief opleidingstraject uitgewerkt.

Kalender

De sessies gaan viermaal per jaar door onder de deskundige begeleiding van een Lean-docent (inclusief lunch en studiemateriaal). De eerste sessie is fysiek de overige digitaal.

 

Groep 1: Startdatum (sessie 1/4): 3 februari 2023 10u30 – 14u30 

Sessie 2: 12/05, Sessie 3: 29/09

Groep 2: 24 november 2023, 12 januari 2024, 26 april 2024 en 7 juni 2023

Min.12 personen alvorens de opleiding kan starten. Max. 12 personen.

Locatie

Groep 1: Sessie 1: Gent Vinoscoop

Sessie 2 & 3 : AZ Maria Middelares Gent

 

Groep 2: Algemeen Stedelijk Ziekenhuis Aalst

Uniek en interactief omdat …

– we met nog meer detail ingaan op de wetenschappelijke LEAN-tools.– het programma gebaseerd is op groepsintervisie.– een professionele LEAN-docent je begeleidt.Alle deelnemers zullen voorafgaand een gevalideerde LEAN-kennistest doorlopen om de huidige kennis objectief in kaart te brengen en concrete hefbomen aan te reiken tot verdere ontwikkeling.

Na het doorlopen van het driejarige traject beheers je de LEAN toolbox nog professioneler en heb je deze op sluitende wijze leren implementeren in complexe zorgprocessen en contexten.

Je krijgt een erkend certificaat van LEAN Champion. Je bent nu helemaal klaar om écht aan de slag te gaan.

Prijs

Opleiding 4: “Lean Champion”

Lid Zorgondersteuning vzw

Vier sessies Lean Champion

990 euro

( ex. BTW )

Geen lid Zorgondersteuning vzw

Vier sessies Lean Champion

1250 euro

( ex. BTW )

Terugverdienmogelijkheden

Onderstaande opties schetsen de mogelijkheden om het inschrijvingsgeld terug te verdienen:

Lidmaatschap Zorgondersteuning

Leden van Zorgondersteuning VZW krijgen een fikse korting op de deelnameprijs voor elk van de 4 trajecten.

KMO-portefeuille

Zorgondersteuning vzw is sedert september 2019 erkend als dienstverlener binnen de KMO-portefeuille. Wie als organisatie voldoet aan de erkenningscriteria van de KMO, kan beroep doen op een grote return van de KMO-portefeuille voor de 4 trajecten.
Registratienummer van Zorgondersteuning vzw: DV.O235615

Annulatievoorwaarden

Volgende annulatievoorwaarden zijn van toepassing (na goedkeuring van de offerte) op al onze opleidingen:

100% terugbetaling

Tot max. 6 weken voor aanvang

50% terugbetaling

Tot max. 4 weken voor aanvang

Geen terugbetaling

Tot max. 2 weken voor aanvang

Referenties

Word vandaag nog lid van Zorgondersteuning vzw. Meer info